WhatsApp

Hakkımızda

Hakkımızda

Hakkımızda

Biz Kimiz ? 

2003 yılında radyo kontrollü cihazlarla başlamış olduğumuz profesyonel modelcilik hayatımıza, 2010 yılından itibaren insansız hava araçları teknolojisini yakından takip ederek, geliştirilen tüm modeller üzerine arge çalışmalarımızı yürüterek devam ettik. Dji firmasının Türkiye Enterprise yetkilisi olmakla birlikte devlet güvenlik kurumlarının çözüm ortağıyız. 

Yetkimiz ? 

Termal Drone Firması, İHA 0 ve İHA 1 eğitimi vermek üzere, SHGM tarafından yetkilendirilmiş eğitim kuruluşudur. Termal Drone hiç bir üniversite , kurum veya kuruluş  çatısı altında olmadan direkt olarak tek yetkilidir.

Eğitimlerimiz? 

Türkiyenin en ileri seviye insansız hava araçları pilotları ile gerçekleştirdiğimiz eğitimlerde amacımız,  sadece sertifika sahibi yapmak değil, bilgi ve tecrübelerden yararlanarak iyi birer pilot yetiştirmektir. 

Sertifika eğitim ücretleri bizde neden ucuz ? 

Öncelikle şunu belirtmek gerekir ki; İHA 0/ İHA 1 eğitimleri ve sertifikalar için SHGM ye herhangi bir ücret ÖDENMEMEKTEDİR. Ticari pilot lisansı vermek bizim için ticari bir faaliyet değildir. Amacımız , eğitim adı altında para kazanma hırsıyla sizleri soyguna uğratanları ve bu soygundan elde ettikleri kazanç karşılığında herhangi bir fatura kesmeden vergi kaçıranlara engel olmaktır.

Başvuru Formu

TERMAL DRONE EGITIMI - Başvuru Formu

Ehliyetinizin gönderileceği adresi İL/İLÇE ekleyerek yazınız.
2 MB'tan küçük JPG uzantılı dosya yükleyiniz.
2 MB'tan küçük JPG uzantılı dosya yükleyiniz.
2 MB'tan küçük JPG uzantılı dosya yükleyiniz. Ehliyetinizin geçerli olması için fotoğrafınızın renkli ve vesikalık formatında olmasına dikkat edin. Fotoğrafınızın sonradan değişme imkanı bulunmamaktadır